Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą szansą, aby spożytkować energiczność swojego zwierzaka, jednocześnie pogłębiać relację. Częste zabawy wpływają pozytywnie na witalność psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy warto jest wzbogacać używając zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych materiałów, są piłki gumowe, materiałowe a także z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale trzeba myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Kupując nową zabawkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, takich jak pudle i yorki, dla których dobieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy pobawić się z psem na łonie natury doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno znaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pies może rozpędzenia się. Jeśli pies wie jak aportować, warto kupić frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, aby psu wygodnie można było przenosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż występuje możliwość przypadkowego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny